poniedziałek, 6 stycznia 2014

Świąteczne prezenty + zadanie


weheartit.com

Jakiś czas temu pytałam Was, czy znaleźliście książki pod choinką i cieszę się, że tak, bo czytanie jest super! Dzisiaj to ja chciałabym pokazać Wam, jakie książki dostałam w prezencie. W tym roku moi bliscy nie zaszaleli i książek nie dostałam aż tyle, ile się spodziewałam, czyli jakiś cały mikołajowy worek :D Oczywiście inne prezenty też mi się podobają i nie narzekam. Książki pod choinką znalazłam dwie i jestem taka szczęśliwa, że to właśnie te książki wybrały moje kochane Mikołaje. Oprócz tych dwóch książek dostałam jeszcze jeden prezent związany z książkami, ale o nim później. 

Pierwszą książką, jaką otrzymałam, jest Niezbędnik Obserwatorów Gwiazd. Powieść ta została napisana przez tego samego autora co Poradnik Pozytywnego Myślenia. Pamiętacie moją listę z pomysłami na prezenty? Możecie ją zobaczyć tutaj Książka na prezent. Dla niej. Pisałam tam, że tę książkę chciałabym przeczytać najbardziej. No i ją mam :) Z czego ogromnie się cieszę. Siostrzyczko, dziękuję! :)Natomiast drugą książkę dostałam od mojego chłopaka. I jest to Kuchnia Filmowa, o której też Wam wspominałam. Na razie tylko ją przejrzałam, ale już widzę, że jest tam wiele przepisów, które skradną moje serce i będę robiła je wiele razy. I do tego są to przepisy na potrawy z filmów, które w większości znam i lubię. Jest też kilka pozycji, których nie widziałam, dlatego będę musiała to nadrobić. Niedługo będziecie mogli przeczytać więc na blogu więcej o książce, kiedy już coś z niej ugotuję :)A i co muszę powiedzieć, mój chłopak był na tyle cudowny, że zdobył mi dedykację od autorki!Zadanie dla Was:
Na początku wspomniałam, że dostałam również prezent, który jest związany z książkami. Na święta dostałam również kartę do Empiku, w którym mogę nią zrobić zakupy na 100 złotych! Taki prezent podarował mi tata mojego chłopaka, któremu serdecznie dziękuję! I tutaj zadanie, a może bardziej prośba do Was. Pomóżcie mi zdecydować, jakie książki powinnam sobie kupić :) Miałam kilka pomysłów, ale chodziłam po salonie i chodziłam i nie mogę wybrać tych kilku książek. Dlatego proszę Was, byście w komentarzach napisali mi, jakie książki Wam się podobają, jakie najlepsze książki czytaliście, a może takie, o których chcielibyście poczytać na blogu. Czekam na Wasze propozycje :)


6 komentarzy :

 1. Pease "Mowa ciała". Ja jestem tak w 3/4 i jak na razie niesamowite wrażenie na mnie robi (zabawna, konkretna). Niestety przez przypadek została w moim rodzinnym mieście...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O, nie słyszałam o tej książce. Muszę ją sprawdzić :)

   Usuń
 2. Hmm przyjrzałam się trochę książkowym bestsellerom w empik.com i kilka z nich zwróciły moja uwagę : "Dom służących", "Wyznaję" ii "Przyjaciółka z młodości" Może i Ty zwrócisz na nie uwagę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Dom służących" mi się podoba :)

   Usuń
 3. A może książkę Małgorzaty Tusk?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zastanawiałam się nad nią, ale nie jestem przekonana :)

   Usuń