niedziela, 1 maja 2016

Maj - na co do kina?Zaczynamy nowy cykl. Niedawno zauważyłam, że o premierach świetnych filmów, które chciałabym zobaczyć, dowiaduję się dosyć późno. Albo film jest już w kinie, albo pojawi się w nim za kilka dni, co daje mi jeszcze szansę na zaplanowanie wyjścia na seans. Pomyślałam, że przyda mi się mała ściągawka, z której być może i Wy będziecie chcieli skorzystać. Dzisiaj przyjrzymy się najlepszym majowym propozycjom. A gdybyście chcieli zobaczyć, jakie jeszcze inne filmy można obejrzeć w maju, zajrzyjcie tutaj: http://mrcwojcik.pl/najciekawsze-premiery-filmowe-w-2016-roku-na-co-isc-do-kina/Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów
Niedawno mieliśmy możliwość oglądania w kinie potyczki Batmana i Supermana. Teraz na ekranie zmierzą się ze sobą Kapitan Ameryka i IronMan. Przygotowywana jest ustawa, w związku z którą superbohaterowie będą musieli ujawnić swoją tożsamość. Film zdecydowanie dla fanów superbohaterów i fanek Chrisa Evansa (ja zaliczam się do tej grupy :))

#WSZYSTKOGRA
Najnowsza polska propozycja. Czym się wyróżnia? Aktorzy śpiewają najpiękniejsze polskie przeboje. Świetna obsada być może zagwarantuje sukces - główne role grają Kinga Preis i Stanisława Celińska.

Dzień Matki
Film nawiązuje do jednego z najpiękniejszych dni w ciągu roku. Obraz opowiada historię kilku matek - jedna rywalizuje z macochą, druga nie ma dobrych relacji z córką. Trzecia bohaterka dopiero chce być matką, czwarta jest mężczyzną i samotnie wychowuje córki. Losy tych rodzin powiązane zostaną ze sobą właśnie w Dzień Matki. Film ma dobrą obsadę - Julia Roberts, Jennifer Aniston, Kate Hudson i Jason Sudeikis.Modelka
Zwiastun tego filmu zobaczyłam w kinie. I bardzo bardzo chcę obejrzeć cały film. Początkująca modelka wkracza do wielkiego świata mody. Wiąże się ze znanym fotografem i powoli odkrywa, że miłość może mieć też ciemną stronę.X-men: Apocalypse
X-Meni to zdecydowanie moi ulubieni superbohaterowie. Z niecierpliwością czekam na kolejną część.Widzieliście zwiastun? Już w nim efekty specjalne robią ogromne wrażenie. Po tysiącach lat budzi się Apocalypse, najniebezpieczniejszy mutant, którego celem jest zniszczenie całej planety. X-Meni stają z nim do walki. 

Zakładnik z Wall Street
O tym filmie dowiedziałam się dopiero teraz podczas przygotowywania zestawienia. Opis brzmi świetnie, a obsada, na której czele stoją George Clooney i Julia Roberts, robi wrażenie. Gwiazda telewizyjna, Lee Gates, doradza widzom, jak zainwestować pieniądze. Pewnego dnia jeden z widzów traci wszystkie swoje oszczędności. Podczas programu na żywo widz grozi prowadzącemu śmiercią, chyba że akcje, w które zainwestował, zaczną przynosić zyski. 
Alicja po drugiej stronie lustra
To druga część pięknego obrazu Alicja w Krainie Czarów. Tym razem jednak, choć z tą samą obsadą, film nie jest reżyserowany przez Tima Burtona. Czy to się uda? Dorosła już Alicja wraca do magicznej krainy, by pokonać Władcę Czasu.

A Wy na co pójdziecie do kina w maju? Brak komentarzy :

Prześlij komentarz