niedziela, 22 maja 2016

Najlepsze filmy z Sandrą BullockSandra Bullock to jedna z najpiękniejszych i najbardziej rozpoznawalnych aktorek na świecie. Kiedyś znana z komedii romantycznych, dzisiaj zdobywczyni Oscara skupiająca się na rolach ambitnych i zwracających uwagę widzów i krytyków. Ja Sandrę uwielbiam, dlatego i sobie, i Wam chciałam przypomnieć jej najlepsze filmy.
Narzeczony mimo woli

To mój ulubiony film, w którym główną rolę gra Sandra Bullock. Jest świetny i za każdym razem, kiedy tylko mam okazję - oglądam. Margaret stoi na czele wydawnictwa. Pewnego dnia dowiaduje się, że nie wypełniła odpowiednich dokumentów i grozi jej deportacja. Jako że jest szefową - jędzą postanawia wyjść za mąż za swojego asystenta.
Dwa tygodnie na miłość

Kolejna komedia romantyczna. Sandra gra prawniczkę, która walczy o sprawy społeczne i zawsze staje w obronie słabszych. Na dwa tygodnie zatrudnia się w wielkiej korporacji, a jej szefem zostaje niesamowicie bogaty i przystojny George - w tej roli Hugh Grant. W ciągu zaledwie kilki dni George zda sobie sprawę, że o niczym nie potrafi zdecydować bez pomocy Lucy.
Dom nad jeziorem

Kate i Alex pisząc do siebie listy, zakochują się w sobie. I nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że mieszkają w tym samym domu nad jeziorem. Dzieli ich jednak czas - on mieszka w domu w 2004 roku, ona - w 2006. Listy przekazują sobie za pomocą skrzynki pocztowej. To piękny i klimatyczny film, i choć trzeba trochę się postarać, by zrozumieć zawiłą historię, to warto go obejrzeć.
Wielki Mike. The Blind Side

To właśnie za rolę w tym filmie Sandra otrzymała Oscara. Scenariusz powstał na podstawie prawdziwej historii Michaela Ohera - gwiazdy amerykańskiego futbolu. Bezdomny nastolatek znajduje schronienie w domu bogatej rodziny. Leigh, bohaterka grana przez Sandrę, pomaga mu w otrzymaniu wykształcenia i zrealizowaniu marzeń o karierze sportowej.
Miss Agent

To zdecydowanie jeden z najśmieszniejszych filmów Sandry. Gra ona agentkę FBI, która nie dba o swoją urodę, nie ma nawet szczotki do włosów. Najważniejsza jest dla niej praca. Poświęca się jej tak bardzo, że, co prawda po długich namowach, decyduje się wziąć udział w konkursie piękności - chce zapobiec zamachowi przygotowywanemu przez groźnego terrorystę.
Grawitacja

Za rolę w tym filmie Sandra została nominowana do najważniejszych nagród - Oscara i Złotego Globu. Stacja w kosmosie zostaje zniszczona. Dwóch astronautów musi znaleźć sposób, by przeżyć i bezpiecznie wrócić na Ziemię. Ten film swój sukces zawdzięcza nie tylko świetnej historii i doskonałej grze aktorskiej, ale też robiącym ogromne wrażenie efektom specjalnym. 


A Wy jaki film z Sandrą Bullock lubicie najbardziej?1 komentarz :

  1. "Grawitacja", "Miss Agent" i "Narzeczony mimo woli".Jak dla mnie najcudowniejsze filmy z tą aktorką. Moja mama ją uwielbia, ja z przyjemnością oglądam filmy z jej udziałem :)

    OdpowiedzUsuń